10°
Warszawa

Proponowane mąki

Poznaj najpopularniejsze mąki, które towarzyszą w przygotowaniu tradycyjnych potraw, tak cenionych przez naszych najbliższych. Najwyższa jakość idzie w parze z łatwością przygotowania. Wypieki palce lizać!

To tak smakuje życie

#totaksmakujeżycie to przepisy z mąki tortowej typ 450 oraz mąki pszennej typ 500. Mąka tortowa to najpopularniejsza mąka to wypieku ciast i biszkoptów. Mąka typ 500 to mąka uniwersalna. Określana często jako mąka wrocławska lub mąka poznańska. Przepis na biszkopt, przepis na ciasto, przepis na pierogi czy przepis na pizzę znajdziesz w sekcji totaksmakujeżycie. Stwórz własnego bloga na naszej stronie i pochwal się swoimi przepisami z udziałem produktów typu mąka tortowa czy też mąka uniwersalna typ 500.

To tak smakuje zdrowie

Specjalne okoliczności wymagają specjalnych potraw. Przygotuj coś na wyjątkową okazję. My, przygotowaliśmy dla Ciebie przepisy, dzięki którym z łatwością nakarmisz swoich gości, niezależnie czy to kolacja we dwoje, czy wielka, rodzinna biesiada.

To tak smakuje gościnność

Specjalne okoliczności wymagają specjalnych potraw. My, przygotowaliśmy dla Ciebie przepisy, dzięki którym z łatwością nakarmisz swoich gości, niezależnie czy to kolacja we dwoje, czy wielka, rodzinna biesiada. Dzisiaj chodzi przede wszystkim o stworzenie ciepłej atmosfery, o to, aby gość poczuł się uhono­rowany, aby odniósł autentyczne wrażenie, że jest dla gospoda­rza kimś ważnym. Zadbaj więc o jego komfort i o usatysfakcjonowanie jego podniebienia na każdym etapie posiłku. Na pewno nasze przepisy Ci to ułatwią.