10°
Warszawa

Ludzie

Naszym największym kapitałem są ludzie. Wierzymy, że inwestycja w człowieka jest najlepszym możliwym działaniem, a pracownicy są kluczowym elementem sukcesu firmy. Nasza kadra wkłada w pracę swoją wiedzę oraz pełne zaangażowanie. Jako rodzinne przedsiębiorstwo budujemy dobre relacje z naszymi pracownikami i staramy się tworzyć rodziną atmosferę wewnątrz firmy. Wiążemy się zawodowo z naszymi pracownikami na lata, czasami także z ich następnym pokoleniem.

Dynamiczny rozwój firmy w ostatnich latach sprawił, iż obecnie w naszej firmie zatrudniamy prawie 400 osób. Dbamy o ich bezpieczeństwo w pracy. Nasze stanowiska dostosowujemy do jak najbardziej ergonomicznych warunków. Każdy pracownik jest traktowany indywidualnie i ma realny wpływ na powstawanie naszych produktów.

Oferta pracy

P.H.U.P. “K.W.S. Żabczyńscy” Sp. J. zatrudni osobę na stanowisku “Przedstawiciel Handlowy”, miejsce pracy: województwo podkarpackie,

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie:
– pozyskiwanie nowych klientów,
– realizacja strategii handlowej w powierzonym regionie,
– utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych,
– realizacja planów sprzedaży,
– koordynowanie aktywnej sprzedaży,

Od kandydata oczekujemy:

– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– mile widziana znajomość branży FMCG,
– wykształcenie minimum średnie,
– komunikatywności,
– wysokiej kultury osobistej,
– organizacja pracy własnej,
– znajomość pakietu MS Office,
– czynne prawo jazdy kat. B,

W zamian oferujemy:
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
– ciekawą pracę w młodym zespole,

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy proszone są o wysłanie swojego zgłoszenia w postaci CV na adres:   rekrutacja@zabczynscy.pl.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.H.U.P „K.W.S. Żabczyńscy” Sp. J. z siedzibą w Łaskarzewie przy ul. Młyńskiej 7 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.